Etarget reklama

Je vašim cieľom budovanie či posilnenie povedomia o značke? Chcete sa zviditeľniť alebo len krátkodobo zvýšiť návštevnosť stránky? Využite službu Etarget ako vhodný nástroj komunikačného mixu. Podobne ako pri ostatných PPC službách aj v tomto prípade platíte len vtedy, ak záujemca klikne na váš odkaz.

Zacieľte reklamu na vašich potenciálnych zákazníkov

So službou Etarget si môžete vybrať z viac ako 1000 slovenských webov ako napríklad Pravda.sk, Sme.sk, Facebook.com či Markíza.sk. Zvoľte si weby, na ktorých vaši potenciálni zákazníci trávia čas a oslovte ich atraktívnymi bannermi či textovou reklamou.

Reklama na Etargete je cielená podľa toho, o čo sa používatelia zaujímajú alebo čo práve čítajú. Ste lokálny podnikateľ? Žiadny problém! Reklamy môžete zacieliť pomocou tzv. geotargetingu. To znamená, že vaša reklama sa bude zobrazovať len v regióne, ktorý si zvolíte.

Oslovte minulých návštevníkov stránky

Pomocou tzv. retargetingu sa môžete reklamou pripomínať návštevníkom, ktorí v minulosti navštívili vašu stránku. Vaše reklamy ich tak budú sprevádzať po takmer celom slovenskom internete vrátane top webových portálov.

Rozpočet je maximálne pod kontrolou

Rozpočet v službe Etarget máte vždy vo svojich rukách. Záleží len na vás, koľko ste ochotný investovať. Môžete si nastaviť rozpočet na deň (koľko peňazí chcete maximálne minúť za jeden deň- toto v zatvorke by som vynechala), na mesiac alebo na určité obdobie.

Využite lacnú bannerovú reklamu ETARGET RTB

Potrebujete rýchlo a lacno osloviť veľký počet ľudí? Objednajte si bannerovú reklamu so širokým zásahom za rozumné peniaze! RTB (Real Time Bidding) reklama umožňuje kúpu reklamnej plochy, ktorá nie je práve zakúpená veľkými inzerentmi známych značiek. ETARGET RTB zabezpečuje zobrazenie reklamy na miestach, ktoré sú v danej chvíli najlacnejšie. Vďaka systému online aukcií mediálneho priestoru ETARGET RTB precízne vyberá a nakupuje najlacnejšie zobrazenia, ktoré zohľadňujú vami stanovené kritériá.


Čo získate od nás?

Nastavenie

Prvým krokom našej spolupráce bude vstupná analýza, pomocou ktorej sa zoznámime s vašou cieľovou skupinou, silnými a slabými stránkami. Následne vám pripravíme stratégiu pre kampane v službe Etarget.

Analýza

Po zozbieraní prvých dát začíname s analýzou kampaní, na základe ktorej vyhodnocujeme ich výkonnosť z hľadiska naformulovanej stratégie a flexibilne reagujeme v prípade akýchkoľvek výkyvov.

Report

O vašich kampaniach ste maximálne informovaní! Na konci mesiaca vytvoríme prehľadný report, v ktorom nájdete údaje o výkonnosti vašich Etarget kampaní.

Etarget Etarget reklama

Sme kvalifikovaný tím

certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK
Inres Certified Viamedia SK