PPC reklama

Plaťte len za klik! Systémy Google Ads, Facebook, Etarget, Heureka, či Sklik máme v malíčku.
Využite s nami všetky výhody online reklamy! Pomocou presného zacielenia PPC reklám zobrazíme váš obsah len relevantným zákazníkom a nasmerujeme ich priamo k vašim produktom a službám. Výborná merateľnosť PPC kampaní zabezpečí efektívne využitie finančných prostriedkov, čím sú vaše výdavky neustále pod kontrolou.

Nechajte to na profesionálov

O vašu PPC kampaň sa postarajú certifikovaní online odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v internetovej reklame, ktorých rukami prešli už stovky kampaní. Vďaka nášmu ľudskému prístupu a profesionalite budete vnímať pocit bezpečia vašich investícií a zároveň Vás zoznámime so vždy čerstvými novinkami v online reklame, ktoré otvoria ďalšie dvere pre váš biznis.

Nebojte sa konzultovať

Máte špeciálne požiadavky alebo ste úplný nováčik v oblasti online inzerovania a máte v hlave neuveriteľné množstvo otázok? Radi sa s vami stretneme a osobne prekonzultujeme návrh PPC kampane, ktorá pomôže prilákať nových zákazníkov. Baví nás pripravovať riešenia na mieru, hľadať odpovede na nejasnosti a problémy. Chceme vás stále posúvať dopredu.

Majte vašu kampaň pod kontrolou!

O vývoji vašej PPC reklamy budete maximálne informovaný. Pomocou prehľadných a zrozumiteľných reportov uvidíte výkonnosť kampane aj ďalšie odporúčania pre jej zlepšenie. Transparentnosť vašich investícií vložených do online reklamy si môžete sledovať na dennej báze a vašej pozornosti neujde žiadna zmena, vylepšenie, nová kampaň, či samotný rast spoločných cieľov.V rámci ppc managementu poskytujeme tieto služby:

 • Reklama na Google

  Reklama na Google nie sú len kľúčové slová vo vyhľadávači. Google Ads je komplexný nástroj, ktorý vám kryje chrbát počas všetkých fáz nákupného procesu. Od budovania povedomia o značke (bannery) cez cielené vyhľadávanie produktov a služieb (search) až po prácu s návštevníkmi vašich stránok (remarketing).

 • Reklama na Facebook-u

  Oslovte ľudí v prostredí, v ktorom trávia najviac času. Na tejto sociálnej sieti je registrovaných viac ako 2,2 milióna Slovákov a toto číslo neustále stúpa. Uvedomuje si to aj Facebook, ktorý vyvíja a zdokonaľuje svoje reklamné formáty.

 • Reklama na Instagrame

  Jeden z najnovších formátov, ktorý je pre vás veľkou neznámou? Nebojte sa! Nie je pre nás nič jednoduchšie ako zasvätiť vás a váš biznis do tajomného sveta obrázkov a videí v čoraz obľúbenejšej sieti a aplikácii.

 • Videoreklama na Youtube

  Vedeli ste, že až 80% všetkých informácií vnímame zrakom? Niekedy proste slová nie sú potrebné a upútať pozornosť či podať informáciu je možné jednoduchým obrázkom či audiovizuálnym spotom.

 • Reklama na Sklik-u

  Ak je vaše podnikanie sústredené v Českej republike, odporúčame vám najväčšiu reklamnú platformu našich českých susedov - Sklik. Silný hráč, ktorý vám prostredníctvom správnych kľúčových slov, či kreatívnych bannerov prinesie nenahraditeľnú podporu predaja a posilní vaše meno na trhu.

 • Reklama na Etarget-e

  Je vašim cieľom budovanie či posilnenie povedomia o značke? Chcete sa zviditeľniť alebo len krátkodobo zvýšiť návštevnosť stránky? Využite službu Etarget ako vhodný nástroj komunikačného mixu. Podobne ako pri ostatných PPC službách aj v tomto prípade platíte len vtedy, ak záujemca klikne na váš odkaz.

 • RTB reklama

  Chcete zaujať zovňajškom? Ak premýšľate o systéme, kde by ste zaujali vizuálom vašich kreatívnych bannerov , je RTB alebo real-time-bidding jedným zo spôsobov nákupu reklamného priestoru v top online médiách. Pomocou RTB sa vaša reklama zobrazí na weboch, kam sa s klasickými PPC reklamami nedostanete.

 • Správa porovnávačov cien

  So stúpajúcim počtom užívateľov internetu rastie aj počet online nákupov a samozrejme aj internetových obchodov. Narozdiel od kamenných predajní si nakupujúci môžu veľmi rýchlo porovnať ceny jednotlivých predajcov. Najmä vďaka porovnávačom cien, ktoré im poskytujú všetky potrebné informácie na jednom mieste.

google facebook instagram youtube sklik etarget rtb heureka

Sme kvalifikovaný tím

certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK
Inres Certified Viamedia SK