Youtube reklama

Vedeli ste, že až 80% všetkých informácií vnímame zrakom? Niekedy proste slová nie sú potrebné a upútať pozornosť či podať informáciu je možné jednoduchým obrázkom či audiovizuálnym spotom.

Skvelý pomer cena/výkon

Druhý najpoužívanejší online vyhľadávač? YouTube! Čo je základom YouTube? Videá! Nebojte sa použiť videoformát pre vašu online propagáciu. Stačí niekoľko sekúnd a fanúšik je váš. A za prvých tridsať sekúnd zhliadnutia dokonca neplatíte.

Zacieliť môžete ako na remarketingové publiká, tak aj na základe kľúčových slov či záujmov a tém. Youtube reklamou tak oslovujete len relevantné skupiny užívateľov.

Reklama Youtube - TrueView

TrueView reklamy ponúkajú dva formáty reklám a to In-stream a In-display.
In – stream reklama sa prehrá pred spustením iného videa, pričom prvých päť sekúnd užívateľ nemá možnosť reklamu preskočiť. Platíte za ňu až po 30 sekundách zhliadnutia.
In – display reklama sa zobrazuje ako návrh a videá súvisiace s propagovaným videom, alebo ako prekrytie propagovaných videí služby YouTube. Platíte za ňu, až keď užívateľ na danú reklamu klikne.


Čo získate od nás?

Nastavenie a optimalizácia

Vyberieme z vašej škály videí to s najväčším potenciálom a zapracujeme ho do adekvátneho prostredia. Základom pre nás je neustále využívanie všetkých dostupných možností. Až po dokonalej analýze výsledkov po určitom čase vyselektujeme tie najúspešnejšie, ktoré zaručia efektivitu kampaní.

Analýza

Nech je kampaň akákoľvek, dôležité je jej neustále sledovanie. Vzájomné prepojenie účtov YouTube a Adwords nám zabezpečí všetky potrebné informácie na sledovanie a analýzu výkonnosti videoreklám. YouTube prepojíme s účtom Google Analytics a tak všetky potrebné informácie o priebehu kampane máme na dosah ruky.

Report

Je dôležité, aby každý klient mal prehľad o tom, ako sa darí jeho reklamám. Preto od nás môžete očakávať mesačné reporty, v ktorých vás informujeme o všetkom dôležitom.

Youtube logo Reklama youtube

Sme kvalifikovaný tím

certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
Google AdWords Qualified Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK