Správa porovnávačov cien

So stúpajúcim počtom užívateľov internetu rastie aj počet online nákupov a samozrejme aj internetových obchodov. Narozdiel od kamenných predajní si nakupujúci môžu veľmi rýchlo porovnať ceny jednotlivých predajcov. Najmä vďaka porovnávačom cien, ktoré im poskytujú všetky potrebné informácie na jednom mieste.

Užívatelia pohodlne získajú informácie o tom, ktoré internetové obchody ponúkajú hľadaný tovar, za akú cenu, s akou dostupnosťou a majú prístup aj k recenziám používateľov, ktorí už v obchodoch nakúpili. Vďaka tomu vedia minimalizovať riziko nákupu u neseriózneho predajcu.


Používatelia internetu využívajú porovnávače cien najmä v prípadoch, keď sa chystajú tovar kúpiť. Návštevnosť z týchto stránok je tak vysoko konverzná (existuje vysoká pravdepodobnosť nákupu) a predstavuje skvelú príležitosť aj pre predávajúcich. Váš Eshop v tomto procese nesmie chýbať.


Pracujeme s najpopulárnejšími porovnávačmi cien ako sú Heuréka, Pricemania či Zboží.cz. Nie je dôležité len nahrať produkty do porovnávačov, nutná je aj správa systému a vyhodnocovanie výkonu.V našej agentúre zvyšujeme efektivitu vložených prostriedkov aj pomocou špecializovaného softvéru.
Sme certifikovanou agentúrou pre Mergado – unikátneho systému, ktorý umožňuje opravovať chyby, nastavovať ceny za prekliky, opravovať nespárované kategórie a ponúka aj veľa iných pokročilých funkcií. Môžete si tak vybrať, ktoré produkty chcete podporovať viac a zobraziť ich tak vo výsledkoch porovnávačov vyššie a ktoré menej, lebo nie sú pre vás ziskové.

Mergado Certificates Viamedia SK

Výhody využívania porovnávačov cien:

efektívny zdroj relevantnej návštevnosti

oslovenie zákazníkov, ktorí sa chystajú nakúpiť

vysoký konverzný pomer

hodnotenia od zákazníkov, ktoré môžu poskytnúť nápady na zlepšenie služieb

nízke náklady na inzerciu


Heureka Mergado Najnakup Pricemania

Sme kvalifikovaný tím

certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
Google AdWords Qualified Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK