RTB reklama

Chcete zaujať zovňajškom? Ak premýšľate o systéme, kde by ste zaujali vizuálom vašich kreatívnych bannerov , je RTB alebo real-time-bidding jedným zo spôsobov nákupu reklamného priestoru v top online médiách. Pomocou RTB sa vaša reklama zobrazí na weboch, kam sa s klasickými PPC reklamami nedostanete.

RTB reklama predstavuje zároveň lacnejšiu alternatívu oproti priamemu nákupu mediálneho priestoru v online priestore. Pridanou hodnotou je možnosť kontroly vašich investícií.

Inteligentné a presné cielenie

Inzerent nenakupuje konkrétne umiestnenie bannerov, ale prostredníctvom RTB sa zameriavame na zobrazenie bannerov konkrétnym užívateľom, ktorých si vyberá na základe veku, pohlavia, záujmov či lokality.

Ako funguje platforma RTB?

Proces fungovania RTB reklám spočíva v aukciách na voľný reklamný online priestor, ktorý aktuálne nie je obsadený reklamou žiadneho inzerenta. Aukcia prebieha v reálnom čase, kedy vyhodnocovacie systémy vyberú takú ponuku, ktorá je pre nich najlepšia. Vyskúšajte si aukciu, kde nevyhráva najvyššia cena, ale najrelevantnejšia ponuka.
Vyskúšajme spolu efektívnu reklamu pre váš biznis.


Čo získate od nás?

Nastavenie a analýza

Prvým krokom bude podrobná analýza vašej stránky, ktorá nám pomôže identifikovať cieľovú skupinu, silné a slabé miesta a v ďalšom kroku pripravíme plán kampane.

Report

Reporting našich činností vám poskytne prehľad o štatistikách, aktivite a zmenách na kampaniach, ktoré máte vďaka tomu vždy pod kontrolou.

RTB

Sme kvalifikovaný tím

certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
Google AdWords Qualified Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK