Reklama na Instagrame

Jeden z najnovších formátov, ktorý je pre vás veľkou neznámou? Nebojte sa! Nie je pre nás nič jednoduchšie ako zasvätiť vás a váš biznis do tajomného sveta obrázkov a videí v čoraz obľúbenejšej sieti a aplikácii.

Instagram upevnil svoje postavenie spojením s Facebookom a ponúka tak svoj priestor pre zasiahnutie vašej cieľovej skupiny aj na tejto populárnej sociálnej sieti.

Instagram je komunita s vyše 400 miliónmi používateľov, ktorý preferujú vizuálne pútavé vnemy. A dokonca viac ako 70% z nich tvoria ľudia mimo USA! Prostredníctvom podrobných informácií zozbieraných zo správania sa užívateľov na tejto sociálnej sieti oslovujete len tých relevantných.

A kto navštevuje Instagram najčastejšie? Až 41% tvoria užívatelia vo veku 16 – 24 rokov a 35% ľudia vo veku 24 – 34 rokov. Nachádza sa medzi nimi vaša cieľová skupina? Potom ide o skvelý spôsob, ako budovať povedomie o značke aj v týchto menej „prebádaných vodách“.

Ak chcete pracovať s reklamou na Instagrame kvalitne a efektívne, dôležité je pripravovať pravidelný a pútavý obsah. Neviete ako? Radi vám s tým pomôžeme.

Čo získate od nás?

Nastavenie a optimalizácia

Na začiatku spolupráce je potrebné detailné zoznámenie sa s vašim produktom či službou a nastavenie očakávaní či cieľov. Pomocou získaných informácií pripravíme celkovú stratégiu Instagram reklamy. Samozrejmosťou je pravidelná mesačná optimalizácia kampaní.

Analýza a report

Na konci mesiaca vytvoríme prehľadný report, v ktorom nájdete údaje o výkonnosti vašich Instagram reklám vrátane ďalších odporúčaní.

Instagram

Sme kvalifikovaný tím

certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
Google AdWords Qualified Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK