02.12.2015 | Lucia Čížová | Komentáre:0

Patríme medzi 10 kľúčových Google Partners

V novembri 2015 sme získali predvianočný darček a naša agentúra VIAMEDIA sa stala jedným z 10 kľúčových Google certifikovaných partnerov na Slovensku. Oficiálne sme sa zaradili medzi špičku slovenského online marketingu.

Google Partners je platforma pre agentúry a odborníkov v digitálnom marketingu, ktorá otvára brány jej členom k mimoriadnym podujatiam, školeniam, udalostiam, prieskumom a produktovým aktualizáciám spoločnosti Google.

Status kľúčový partner Google je udelený agentúram, ktoré okrem iného majú zamestnancov, ktorí splnia požadovanú odbornú vedomostnú úroveň v Google certifikácii. Agentúra VIAMEDIA má momentálne 16 certifikátov za čo sme hrdí a vďační nášmu geniálnemu tímu. Tento fakt nám nedá inak ako naozaj úprimne vyjadriť našu spokojnosť a šťastie smerom k ľuďom vo VIAMEDIA, pretože naši zamestnanci sú naši kľúčoví partneri a to je obojstranná výhra pre nás aj našich klientov.

Členstvo Google Partner zaisťuje pre agentúry podporu a samotný Google sa zaručuje za ich dôveryhodnosť a kvalitu kampaní realizovaných v online marketingu.

Google Partner agentúry na Slovensku

Úzky kruh certifikovaných odborníkov na Slovensku uľahčuje výber agentúry zákazníkom. Ak ste sa práve dostali k nášmu blogu, je tá správna chvíľa aby ste naštartovali online reklamu práve s našimi kľúčovými ľuďmi. Vašu komunikáciu zveríme do rúk top tímu. Verím, že už nemáte akékoľvek pochybnosti o výbere agentúry, pretože výber tohto partnera je len na vás.certifikáty

Google Qualified Individual Certificate Viamedia SK
Google Ads Qualified Certificate Viamedia SK
YouTube Certified Viamedia SK
Mergado Certified Viamedia SK
Inres Certified Viamedia SK